Menu

Díky svému umístění je hotel vhodnou volbou pokud chcete navštívit nejen hlavní město Prahu, ale také poznat krásy středočeského kraje.

Praha
Praha patří mezi nejzajímavější města cestovního ruchu v Evropě. Historické centrum je součástí světového kulturního dědictví UNESCO a jedním z nejlépe dochovaných středověkých stavebních celků Evropy.
Nejzajímavější památky
Pražský hrad a jeho zahrady, chrám sv. Víta, Zlatá ulička, Karlův most, Staroměstské náměstí s radnicí, Palác Kinských, Týnský chrám, Prašná brána, Petřínská rozhledna, Trojský zámek, Židovská synagoga, židovský hřbitov
Karlův most

Na hotelové recepci jsou k zakoupení mapy a průvodci v několika jazycích.

Ladův kraj
Hotelový komplex se nachází nedaleko makroregionu Ladů kraj, který byl vytvořen pro zvýšení cestovního ruchu v kraji.
Zdejší přírodou a malebnými vesničkami se kdysi inspiroval slavný český malíř, ilustrátor a spisovatel Josef Lada, jehož jméno kraj nese. K mnoha památkám a hezkým místům vedou turistické stezky s relativně nízkou náročností (vhodné pro rodiny s dětmi i seniory).
Cesta kocoura Mikeše – tip pro děti
Seznamte se s Ladovou pohádkovou postavou kocoura Mikeše a vydejte se po cestě, kterou šel do světa. Vede z Hrusic do Říčan. Děti sbírají po cestě razítka a na 12 místech si mohou přečíst úryvky z Ladových knížek a prohlédnout krásné Ladovy obrázky.
Na hotelové recepci jsou k dispozici různé turistické a cyklistické mapy a informativní letáky. Více inromací na www.laduv-kraj.cz.

Velkopopovický Pivovar se nachází jen 7 km od hotelu a jsou zde pravidelné prohlídky i s ochutnávkou piva. Prohlídky je možné zajistit i v cizích jazycích. Více informaci na www.kozel.cz

Průhonický park patří mezi největší parky v Evropě. Od hotelu je vzdálen pouze 6 km. Více informací na www.parkpruhonice.cz