Menu

Díky svému umístění je hotel vhodnou volbou pokud chcete navštívit nejen hlavní město Prahu, ale také poznat krásy středočeského kraje.

Praha
Praha patří mezi nejzajímavější města cestovního ruchu v Evropě. Historické centrum je součástí světového kulturního dědictví UNESCO a jedním z nejlépe dochovaných středověkých stavebních celků Evropy.
Nejzajímavější památky
Pražský hrad a jeho zahrady, chrám sv. Víta, Zlatá ulička, Karlův most, Staroměstské náměstí s radnicí, Palác Kinských, Týnský chrám, Prašná brána, Petřínská rozhledna, Trojský zámek, Židovská synagoga, židovský hřbitov
Karlův most

Ladův kraj
Hotelový komplex se nachází nedaleko makroregionu Ladů kraj, který byl vytvořen pro zvýšení cestovního ruchu v kraji.
Zdejší přírodou a malebnými vesničkami se kdysi inspiroval slavný český malíř, ilustrátor a spisovatel Josef Lada, jehož jméno kraj nese. K mnoha památkám a hezkým místům vedou turistické stezky s relativně nízkou náročností (vhodné pro rodiny s dětmi i seniory).
Cesta kocoura Mikeše – tip pro děti
Seznamte se s Ladovou pohádkovou postavou kocoura Mikeše a vydejte se po cestě, kterou šel do světa. Vede z Hrusic do Říčan. Děti sbírají po cestě razítka a na 12 místech si mohou přečíst úryvky z Ladových knížek a prohlédnout krásné Ladovy obrázky.
Na hotelové recepci jsou k dispozici různé turistické a cyklistické mapy a informativní letáky. Více inromací na www.laduv-kraj.cz.

Velkopopovický Pivovar se nachází jen 7 km od hotelu a jsou zde pravidelné prohlídky i s ochutnávkou piva. Prohlídky je možné zajistit i v cizích jazycích. Více informaci na www.kozel.cz

Průhonický park patří mezi největší parky v Evropě. Od hotelu je vzdálen pouze 6 km. Více informací na www.parkpruhonice.cz