Menu

Dobrý den,

dovolte nám Vás přivítat v sekci s masážemi. Masérská část slouží jako nedílná součást našeho wellness centra, kde se o Vás rádi postarají naši maséři a masérky, aby Vaše návštěva u nás v hotelu byla ještě příjemnější.

Vybrat si můžete z několika typů masáží.

 

Masáže prosím vždy rezervujte na hotelové recepci buď osobně, nebo na tel:

240 201 120

725 997 204

  1. Relaxační masáž

Důležitá masáž v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. Působí příznivě na celý organismus, tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolizmus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organizmus.

(60 min)          900,- s DPH

(90 min)      1. 300,- s DPH

 

  1. Masáž lávovými kameny 

Masáž lávovými kameny je jedna z nejluxusnějších masáží. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Tato masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Po této masáži budete ještě dlouho cítit blahodárné uvolňující teplo a nádherně si odpočinete. Jedná se o starodávnou, mýtickou čínskou masáž. Velmi rychle se uvolníte, jak psychicky tak fyzicky.

(30 min)        700,- s DPH

(60 min)        1.300,-s DPH

 

  1. Regenerační masáž zad a šíje

Výborná masáž pro uvolnění bolesti zad, šíje a ramen. Masér či masérka pomocí hmatů a tlaků pomůže uvolnit bolest ze zatuhlých a namožených svalů, zklidní vaši mysl a napětí. Pocit ztuhlých zad a bolest v šíji zná každý z nás. Teprve až po masáži si uvědomíme, jak naše svaly byly bolestivě napjaté a kolik energie nás stálo překonávání bolesti s tím spojené.

(30 min)        600,- s DPH