Menu

Uvažujete o tom kde uspořádat svatbu? Vezměte v úvahu hotelový komplex Park hotel Popovičky. Poskytujeme kvalitní kompletní služby (výborná kuchyně, poradenské služby, útulné prostředí, ochotný a profesionální personál, kadeřnictví a mnoho dalšího).

Svatba, svatby a svatební hostiny jsou důležitým krokem do společného života novomanželů a Park hotel Popovičky je velice vhodným a romantickým místem pro tento slavnostní obřad.

Svatba v Popovičkách u Prahy je správnou volbou i po stránce umístění v centrální poloze naší země, zejména budete-li mít hosty z různých koutů. Rychlá dostupnost po dálnici D1.

Oslava není jen jídlo, ale i mnoho jiných doprovodných služeb. Toto vše pro Vás zajistíme s náležitou profesionální péčí. Poradíme Vám s výběrem svatebního menu, květinové výzdoby, živé či reprodukované hudby. Zajistíme také ubytování, dopravu, výzdobu i služby fotografa, vše dle Vašeho přání.


V případě, že náš hotel zvažujete jako volbu pro Váš den D. Ráda Vám zajistím prohlídku a při osobním setkání zodpovím Vaše dotazy.

S přáním hezkého dne.
Kristýna Galušková
sales@parkhotelpopovicky.cz
+420 702 144 893